05.01.2019

PENNY ON M.A.R.S.

[ZAPOWIEDŹ] PENNY Z M.A.R.S.A

Pamiętajcie ostatnie specjalne odcinki ALEXA I SPÓŁKI? Pojawia się w nich Penny - uzdolniona nastolatka, która marzy o zostaniu piosenkarką, ale boi się stawić czoła przeciwnościom i sprawić, aby jej sen stał się prawdą. Dzięki Alexowi nabiera pewności siebie i postanawia zaryzykować! I tak oto rozpoczyna się kolejna wielka przygoda, którą przygotował dla nas Disney Channel! PENNY Z M.A.R.S.A to spin-off wcześniej wspomnianego serialu, a w nim jeszcze więcej świetnej muzyki. Światowa premiera serialu odbyła się dnia 7 maja 2018 roku na włoskim kanale Disney Channel. A już 4 lutego 2019 zawita do Disney Channel po polsku!


Penny podchodzi do wielu przesłuchań i do egzaminu wstępnego, aby zacząć naukę w liceum M.A.R.S., jednej z najbardziej ekskluzywnych szkół sztuk scenicznych na świecie. W M.A.R.S. panują surowe zasady, to wymagająca placówka, ale to właśnie tutaj uczą się przyszłe gwiazdy estrady, dlatego Penny od dawna marzy, aby się tutaj uczyć.

Penny jest nie tylko utalentowana, otwarta i bystra, ale wyjątkowa w innej kwestii - ma tajemnicę, która nigdy nie może wyjść na jaw: jest córką piosenkarki o pseudonimie Bakia, największej gwiazdy muzyki pop. Narodziny Penny były utrzymane w sekrecie, od zawsze uczyła się internacie w Szwajcarii, aby mogła wieść "normalne" dzieciństwo. Teraz Penny dorasta i chce spełnić swoje własne marzenie - nauka w M.A.R.S. razem z Camillą, jej najlepszą przyjaciółką. W M.A.R.S. podaje fałszywe nazwisko i chce przetestować swój talent. Ważne dla niej, aby zrobić to samej - sprawdzić swoje możliwości, bez życia w cieniu sukcesu matki. Jedyną osobą w M.A.R.S., która zna jej prawdziwą tożsamość jest Camilla. Dziewczyny są jak siostry i nic nie może ich rozdzielić! A przynajmniej tak myślą, dopóki nie zakochają się w tym samym chłopaku, uroczym Sebastianie. Penny, podczas gonitwy za swoim marzeniem, będzie miała jeszcze jedną tajemnicę do odkrycia: dowiedzieć się, kto jest jej ojcem...


PIOSENKA "WE ARE THE M.A.R.S."

20 komentarzy:

 1. Kiedy te odcinki specjalne były w Polsce emitowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że po polsku się nie pojawiły niestety. Ale może przed emisją Penny nadrobią te zaległości, kto wie ;)

   Usuń
  2. bardzo póżno a le niewiem przepraszam niestać mie na takie odpowiedzi

   Usuń
 2. Kiedyb odbędzie sie Polska premiera odcinków specjalych Alexa i spółki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej mam pytanie czy wiesz jak nazywa się piosenka do której tańczy duet Mike i "pani doktor serduszko"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W którym momencie? Bo z tego co pamiętam to tańczyli chyba tylko do tango.

   Usuń
 4. wiecie kiedy będzie nowy seans

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak jak skączy się we Włoszech to wejdzie do polski a narazie są gdzieś około w połowie

   Usuń
 5. Macie może jakieś info czy Sacha i Penny będą razem

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdzie znaleźć 1 odcinek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam propozycje ale nw jakiego masz operatora ja mam nc+ i mają stronke i transmisje z satelity czyli jezeli leci coś w telewizi to jak masz tego operatora zgraj apke i leci to co w telewizi np w tablecie czy telefonie a jeżeli zjedziesz niżej to jest penny z marsa odc 1 i kilka innych ale nie wszystkie sa tez inne powtórki odc np reiven na chacie i tp

   Usuń
 7. Ej jak ktoś wie to mógł by mi powiedzieć gdzie zobaczyć odcinki po polsku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na disney channel wpadam tam co jakiś czas i wkółko 1 sezon

   Usuń
 8. Kiedy można spodziewać się nowych odcinków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie jak we Włoszech się skączy sezon wpuszczą to na rynek w Polsce

   Usuń
 9. Wiadomo coś czy będzie 2 sezon ?

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!