29.12.2018

SYDNEY TO THE MAX

[ZAPOWIEDŹ] SYDNEY TO THE MAX

Wielkimi krokami zbliża się kolejny familijny serial na Disney Channel, bo już w tym roku na amerykańskich widzów czeka nowe widowisko. SYDNEY TO THE MAX opowiadać będzie o ojcu samotnie wychowującym córkę, która właśnie zaczyna wkraczać w nastoletni wiek. Jak ojciec poradzi sobie z pytaniami córki, problemami z chłopcami czy dojrzewaniem? Ta pełna humoru historia swoją światową premierę będzie miała już 25 stycznia 2019 na kanale Disney Channel. A kiedy zawita do polskiej telewizji?


SYDNEY (Ruth Righi) to 13-latka, która właśnie idzie do 7 klasy, a więc siłą rzeczy musi przestać być dzieckiem i przemienić się w nastolatkę. A co za tym idzie czekają na nią nowe nastoletnie wyzwania, nowe zajęcia w szkole, nowi "dorośli" znajomi, masa imprez, no i chłopcy... I jeszcze to dojrzewanie! Jak ma stawić czoła temu wszystkiemu, kiedy obok jest tylko jej roztrzepany tata Max? Czy on w ogóle cokolwiek wie o potrzebach nastoletnich dziewcząt?

MAX (Ian Reed Kesler) to zapracowany ojciec, który stara się wychować córkę najlepiej jak potrafi. Wychowuje Sydney sam i nieraz przyznaje, że jest to największym wyzwaniem jakiego się kiedykolwiek podjął, bo dziewczynka wcale nie jest łatwą w zrozumieniu córką. A teraz kiedy zmieniła szkołę i jest coraz starsza, zaczyna być trudniej z każdym dniem. Na szczęście w każdej ciężkiej chwili na pomoc Sydney oraz Maxowi przychodzi babcia JUDY (Caroline Rhea).

Ciekawostką jest, że cały serial podzielony został na dwie części - teraźniejszość i przeszłość, lata '90, w których MŁODY MAX (Jackson Dollinger) jako niesforny dzieciak zmaga się w podobnymi problemami, co jego córka teraz. Cofając się pamięcią w czasie, stara się wyciągnąć wnioski z własnej historii i stać się oparciem dla Sydney. Czeka nas całkiem nowa dawka zabawy i śmiechu. Osobiście nie mogę się już doczekać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!