24.07.2017

[Z-O-M-B-I-E-S] ZAPOWIEDZ

[Z-O-M-B-I-E-S] ROMANS Z ZOMBIE OD DISNEYA?!

Kilka dni temu w sieci ukazała się krótka zapowiedź nowego filmu z kanonu Disney Channel Original Movies, którego premiera ma nastąpić w 2018 roku. Produkcja ma nosić prosty tytuł "Z-o-m-b-i-e-s" i będzie reżyserowana przez Jeffreya Hornaday ("Teen Beach Movie") oraz przy współpracy z choreografem Chrisem Scott ("Teen Beach Movie", "Lemoniada Gada"). Chcecie dowiedzieć się więcej?


Historia ma opowiadać o losach dwóch zupełnie różnych społeczności - ludzi i zombie, których ścieżki w pewnym momencie krzyżują się. Uczniowie z Zombietown zostają przeniesieni do liceum Seabrook. Na miejscu atrakcyjna cheerleaderka imieniem Addison zakochuje się w Zedzie, gwieździe footballu ze świata zombie. Ta wypełniona po brzegi muzyką, śpiewem i tańcem produkcja osadzona w fantastycznych realiach z motywem Romea i Julii ma zostać kolejnym hitem stacji Disney Channel już w 2018 roku.


W głównych rolach zobaczymy: Meg Donnelly (jako Addison), Milo Manheim (jako Zed), Trevor Tordjman (jako Becky, kuzynka Addison, również cheerleaderka), Carla Jeffery (jako Bree, przyjaciółka Addison), Kyle Russell (jako Eliza, najlepsza zombie-przyjaciółka Zeda), James Godfrey (jako Bonzo, nie taki zwyczajny zombie), Kingston Foster (jako Zoey, młodsza zombie-siostra Zeda).

10 komentarzy:

 1. Film zapowiada się ciekawie
  Na pewno obejrzę jak będzie premiera w Polsce
  Bardzo fajny opis
  Uwielbiam tego Bloga ♥♥♥
  Jestem pewna, że film będzie ciekawy, ponieważ reżyserem jest reżyser (xd) który nagrał Teen Beach Movie
  Uwbielbiam ten film za fabułę, ogólnie jest genialny
  Pozdrawiam ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie spodziewałam się, że Disney zdecyduje się na wydanie filmu z motywem przewodnim Zombie. Ta pozycja raczej należała do Disney XD, ale pozory lubią mylić i jednak powstanie film od samego Disney'a. Czytając jego zapowiedź jakoś mnie nie urzeka, ale wszystko może się zmienić po właściwym obejrzeniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zombie? Bardzo ciekawe, nigdy nie widziałam jeszcze takiego filmu! I do tego muzyka i taniec, czyli coś co bardzo lubię! Na pewno obejrze, nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę to skomplikowane, ale serial obejrzę, choćby po to, aby ocenić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie żeby coś, ale Bucky to facet i raczej kapitan drużyny, a nie cheerleaderka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy w Polsce???

  OdpowiedzUsuń
 7. Oglądałam po angielsku i uwielbiam ten film! Coś nowego, ciekawy i wartościowy przekaz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie polecam, reżyser nie wie czym jest zombie i przerobił go w miękką faję, ten film można nazwać rasizmem patrząc tylko na zwiastun...

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!