22.07.2017

[NASTĘPCY] ZAPOWIEDŹ | WYSPA POTĘPIONYCH TOM 3

[NASTĘPCY] BUNT NA WYSPIE POTĘPIONYCH

W lipcu na amerykańskim Disney Channel miała miejsce oficjalna premiera filmu "Następcy 2" - kolejnej części o przygodach dzieci z Wyspy Potępionych. My będziemy mogli zobaczyć produkcję już na jesieni 2017 w polskiej wersji językowej. Z tej okazji do sprzedaży trafi także kolejna część książkowych przygód Mal i jej przyjaciół autorstwa Melissy De La Cruz, która będzie idealnym uzupełnieniem historii. Wydawnictwo Egmont już poczyniło przygotowania do wydania książki pt."Bunt na Wyspie Potępionych", która wstępnie ukaże się 13 września 2017! Kto już złożył zamówienie na tę pozycję?

Historia opisana w książce będzie kontynuacją konfrontacji Mal i Umy - córki morskiej wiedźmy Urszuli, którą zobaczymy w drugiej części filmu pełnometrażowego. Przypominamy, że jest to trzecia z kolei książka opowiadająca o losach dzieci łotrów, poprzednie to: "Wyspa Potępionych" i "Powrót na Wyspę Potępionych". Nadeszła świetna okazja, aby przypomnieć sobie wcześniejsze wydarzenia i na świeżo usiąść do nowych przygód ulubionych złoczyńców.

Płyniemy z prądem! Głęboko na dnie morza potężny trójząb króla Trytona znalazł się nieoczekiwanie za magiczną barierą otaczającą Wyspę Potępionych, na której żyją na zesłaniu łotrzy i banici. Uma, córka Urszuli, odwieczna rywalka Mal, nie może uwierzyć w swoje szczęście. Nareszcie choć raz dla odmiany przytrafiło się jej coś dobrego. Uma zamierza zrobić wszystko co w jej mocy, by wejść w posiadanie tego niezwykłego złotego przedmiotu. Aby zrealizować ten plan, potrzebuje pirackiej załogi.

Kiedy Mal, Evie, Carlos i Jay dowiadują się o zaginionym trójzębie, uznają, że muszą go odszukać, zanim wpadnie on w ręce mieszkańców wyspy. Na szczęście dzieci łotrów mają talent do odnajdywania zaginionych magicznych przedmiotów. 
Podczas gdy Uma szykuje się do wypłynięcia w rejs, razem z Harrym, synem kapitana Haka, i Gilem, synem Gastona, a także innymi najgroźniejszymi piratami z Wyspy Potępionych, zreformowane dzieci złoczyńców opracowują własny plan. Ponieważ Bena wezwały królewskie obowiązki, Mal, Evie, Carlos i Jay nie zamierzają przestrzegać wszystkich zasad podczas jego nieobecności. W końcu wykorzystywanie zła do czynienia dobra nie możne być naganne. Prawda? Ekscytujący i pełen niebezpieczeństw wyścig po trójząb króla Trytona skłania dawne przyjaciółki do rywalizacji - oba zespoły walczą o przyszłość Auradonu. Drużyny Mal i Umy wypływają na wzburzone wody, ale tylko jedna łódź utrzyma się na powierzchni. 

DATA WYDANIA: 13.09.2017
PRZEDSPRZEDAŻ: EGMONT.PL
CENA 29,99zł

11 komentarzy:

 1. To Uma i Mal były kiedyś przyjaciółkami? Przepraszam, ale niestety nie posiadam poprzedniej części i nic o tym nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od zawsze były rywalkami, przyjaźń między nimi nie wchodziła w grę. ;)

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
  3. Były ,,przyjaciółkami" jeśli tak to można nazwać.Lubiły się.o ich kłótmi były wrogami.

   Usuń
 2. Uwielbiam książki z tej serii
  Nie mogę doczekać się premiery książki w Polsce
  ♥♥♥
  Kocham Następców ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Również kocham film Następcy. książkę na pewno będę miała. Premiery filmu też się już nie mogę doczekać.:-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka zapowiada się niesamowicie! Jeju po przeczytaniu wstępu mam ogromną chęć już ją przeczytać jak i obejrzeć film. Szkoda, że wszystko zostanie dopiero wydanie we wrześniu, ale warto poczekać, ponieważ to istne perełki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka sądząc po opisie, bardzo ciekawa! Niestety nie przeczytałam poprzednich części, ale zaś tą część chyba dodam na swoją listę książek do przeczytania!

  OdpowiedzUsuń
 6. trzecia część filmu też wyjdzie?

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!