30.07.2017

[NASTĘPCY 2] NOWI BOHATEROWIE

[NASTĘPCY 2] NOWI BOHATEROWIE

W drugiej odsłonie Następców, tak dla równowagi, poznamy więcej nowych czarnych charakterów, a znacząca część historii będzie rozgrywać się na Wyspie Potępionych. Film będzie nieco mroczniejszy i bardziej tajemniczy, bo przez większość czasu Mal będzie szukać własnej drogi, która być może wcale nie leży u boku Bena w Auradonie... Mal czuje się całkiem zagubiona i niepewna w świecie "księżniczek". Wybierając się ponownie do starego domu odwiedzi kilku "przyjaciół" sprzed lat, a tym samym wpakuje się w niezłe tarapaty. Teraz poznajmy dzieci złoczyńców z Wyspy Potępionych, których zobaczymy w "Następcach 2" już 9 września 2017 o godz. 10:00 na Disney Channel!

UMA

Córka morskiej wiedźmy Urszuli (z "Małej Syrenki"). Uma jest egocentryczna, władcza, lubi być w centrum uwagi i siać postrach wśród pobratymców. U boku matki na przystani prowadzi knajpę z morskim jedzeniem. Niestety nie należy to do jej ulubionych zajęć. W między czasie dowodzi grupą potomków skorumpowanych piratów, planując okrutną zemstę na Evie, Carlosie, Jayu i w szczególności na Mal. Odkąd tylko sięga pamięć były z Mal rywalkami, których codziennym zajęciem było uprzykrzanie sobie życia. Kiedy Mal z przyjaciółmi trafili do Auradonu i zaczęli wieść nowe życie, Uma szczerze zazdrościła im tej możliwości i poprzysięgła zemstę.

W rolę Umy wcieliła się China Anne McClain (znana m.in. "Nadzdolni" i "Lepszy Model").

HARRY

Syn Kapitana Haka (z "Piotrusia Pana") i jak ojciec również jest piratem, a cały wolny czas spędza w knajpie razem z Umą, planując coraz to nowe machlojki. Harry od zawsze przyjaźni się z Umą i Gilem (jeśli można nazwać przyjaźnią stosunki, które ich łączą). Młody pirat jest wyjątkowo negatywnie nastawiony do osoby Mal, której nienawidzi równie mocno co jego szefowa. Jest świetnym szermierzem, dzięki czemu bardzo dobrze radzi sobie w walce. Próbując upodobnić się do ojca, zawsze nosi przy nosi metalowy hak, mimo iż posiada obie dłonie. Harry swoim stylem bycia i zachowaniem przypomina znanego na całym świecie pirata Jacka Sparrow'a.

W rolę Harry'ego wcielił się Thomas Doherty (znany m.in. z serialu "The Lodge").

GIL

Syn Gastona (z "Pięknej i Bestii"). Nieco naiwny i głupkowaty kumpel Umy i Harry'ego, który bardzo chętnie i bez gadania wykonuje ich polecenia (bardzo możliwe, że dlatego iż nie ma nic ciekawszego do roboty). Nie udziela się zbyt często, a każde wypowiedziane przez nieco słowo świadczy o jego wyjątkowo niskim poziomie inteligencji. Gil świetnie wpasowałby się w każde towarzystwo i niekoniecznie musi być ono negatywne. Do Mal i jej przyjaciół ma neutralny stosunek, nie czuje nawet urazy do rodziców Bena, którzy przecież upokorzyli przed laty jego ojca. Niestety bardzo zły wpływ na niego ma towarzystwo piratów, do których się przyłączył.

W rolę Gila wcielił się Dylan Playfair (znany m.in. z serialu "Travelers").

DIZZY

Córka Gryzeldy, wnuczka Lady Tremaine (zła siostra i macocha z "Kopciuszka"). Dizzy jest wesoła, pełna życia, a na dodatek wyjątkowo uzdolniona plastycznie. Posiada kreatywny zmysł do tworzenia różnych rzeczy. Jej obsesją jest projektowanie strojów, tworzenie fryzur, wykonywanie dodatków i biżuterii. Razem z macochą prowadzi salon urody, gdzie przychodzi większość złoczyńców, którzy raz na jakiś czas mają ochotę zmienić swój styl. Dizzy od lat przyjaźni się z Evie, która również jest jej wzorem do naśladowania. Po cichu marzy, aby kiedyś podobnie jak jej idolka zamieszkać w Auradonie i tam tworzyć projekty dla prawdziwych księżniczek.

W rolę Dizzy wcieliła się Anna Cathcart (znana m.in. z serialu "Łebska Ekipa/Odd Squad").

9 komentarzy:

 1. Super post! Dobrze było przeczytać opisy złych bohaterów nowego filmu Disney'a jakim są "Następcy 2". Najbardziej polubiłam Umę, ale to tylko dlatego, że w jej postać wciela się China, którą bardzo lubię. Nie mogę doczekać się premiery filmu w Polsce!

  OdpowiedzUsuń
 2. Harry może się stać moją ulubioną postacią w dwójce Następców jak jego charakter będzie podobny do charakteru Jack'a Sparrow'a którego uwielbiam.:-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądałam już ten film i śmiało mogę powiedzieć, że wszyscy idealnie odegrali swoje role! Nie mogę sie doczekać tego filmu z polskim dubbingiem :)
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. W końcu się doczekałam i mam, Dizzy, uzdolniona plastycznie, coś dla mnie. Rysowanie i malowanie to moja pasja! Co prawda, nie wiem czy maluję najlepiej na świecie, lecz wiem, że jak najbardziej mam do tego talent, który muszę rozwijać. A jeżeli chodzi o czarny charakter w filmie, najbardzie spodobał mi się Harry. Wierzę, że w filmie ze złego przemieni się na dobrego. Lecz nigdy nic nie wiadomo!

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialny post ♥
  Dowiedziałam się wiele o nowych bohaterach
  Najbardziej zaciekawiła mnie Dizzy i Harry

  OdpowiedzUsuń
 6. Uma i Harry to moje ulubione postacie! Uma za to, że nie dała się przeciągnąć na dobrą stronę, czym mnie zaskoczyła, bo myślałam, że pójdzie tą "disneyowską" ścieżką w stylu "żyli długo i szczęśliwie". Natomiast Harry jest mega i z wyglądu, i z charakteru. Taki przystojny-szaleniec!

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ktoś może mnie oświecić czyją córką jest dziewczyna Jake'a?

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!