22.02.2017

[ZHU ZHU]

[ZHU ZHU]

"Zhu Zhu" to nadchodzący kanadyjsko-amerykańki serial animowany o przygodach grupy słodkich i przezabawnych chomików. Mali bohaterowie serii mieszkają razem z dziewczynką imieniem Frankie i u jej boku odkrywają tajemnice otaczającego ich świata. ZhuZhu Pets to także seria popularnych w swoim czasie zabawek, a pierwsze z nich pojawiły się na rynku już w 2009 roku. dzięki którym mogły się ze sobą ścigać. W późniejszym czasie wydawały również dźwięki, a serię wzbogacono o stylowe ubranka. Premiera serialu "Zhu Zhu" odbyła się 12 sierpnia 2016 roku w Stanach Zjednoczonych, a w polskiej wersji serial możemy oglądać od 13 marca 2017, od poniedziałku do piątku o 17:30 tylko w Disney Channel!


Ośmioletnia Frankie mieszka w Anytown, razem ze swoją mamą, tatą oraz czterema chomikami: Pipsqueak, Panem Squiggiesem, Num Nums i Chunk'em. Zwierzęta te jednak są wyjątkowe, bowiem potrafią się z nią komunikować i są niezwykle mądre. Pomysłowa Frankie i jej ukochane zwierzaki wyruszają na wspólne przygody, niejednokrotnie wpadając w poważne tarapaty. Na szczęście bohaterowie działając razem potrafią znaleźć wyjście z każdej, nawet trudnej sytuacji. Każdy z chomiczków jest inny, posiada różny od pozostałych charakter i styk bycia, przez co ich podróże stają się jeszcze bardziej różnorodne. Frankie stara się ukryć prawdę o swoich pupilach dla ich bezpieczeństwa, choć wiele razy mało brakuje, żeby ktoś zorientował się, jak bardzo są wyjątkowe.

Pierwszy sezon liczy 15 odcinków po ok. 22 min, a każdy z nich podzielony jest na pół tworząc dwie oddzielnie mini historie. Bohaterowie oraz tła zostały wykonane w technologii 2D, ale zachowując w przy tym wyjątkową kolorystykę i świeżość. Ciekawostką jest, że tytuł powstał na podstawie serii pluszowych zabawek sprzed lat, a kilka lat temu nawet spróbowano przenieść historię zabawek na ekrany i nakręcono "Zhu Zhu Pets. Wielką przygodę chomików" (2011) w wersji komputerowej dostępnej w Polsce na DVD.

3 komentarze:

 1. Serial zapowiada się bardzo ciekawie jednak nie jest on jakoś dla mnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Serial wydaje się być fajny, ale nie będę go oglądać.
  Macie przepiękny wygląd na blogu! ♥ Zakochałam sie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety ale nie lubię kreskówek , ale ich miłośnikom napewno się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!