16.07.2016

[BACKSTAGE] FABUŁA

[BACKSTAGE] ZARYS FABUŁY !

Już niedługo, bo 25 lipca 2016 roku o godz. 19:00 na Disney Channel będzie miał premierę nowy serial ''Backstage''. Pisaliśmy już o nim kilka wprowadzających postów, jednak dziś przygotowałam dla was coś lepszego! Jeśli zajrzycie dalej będziecie mogli zapoznać się z fabułą dwóch pierwszych odcinków serialu! Serdecznie zapraszam!


Jest pierwszy dzień w Keaton - prestiżowej szkole artystycznej. Nowi uczniowie z IX grupy, w tym studentki tańca i najlepsze przyjaciółki Carly i Vanessa oraz studeci muzyczni Jax, Miles i Alya zaczynają swój pierwszy dzień w tej niezwykłej szkole. Już na pierwszej lekcji bohaterowie napotykają na wiele trudności. Carly i Vanessa spotkają Sashę, studenta tańca, który pomaga swojej nauczycielce Helsweel przy zajęciach z pierwszoroczniakami. Po przesłuchaniach tanecznych Helsweel wybiera Vanessę, aby trenowała z Primas, elitarną grupą studentów z IV roku. Tymczasem Alya spóźnia się na pierwszą lekcję muzyki. Zostaje wybrana, aby przed całą grupą zaprezentowała swoją piosenkę, jednak przez zdenerwowanie nie może zacząć. Wtedy Bianca zaczyna naśmiewać się z dziewczyny i rzucać nieprzyjemne komentarze, tak aby słyszała cała grupa. Jest to wystarczające, aby Alya powzięła decyzję o wypisaniu się ze szkoły. Jednak Miles namawia dziewczynę, aby przez taką głupotę nie rezygnowała z marzeń. Alya odzyskuje pewność siebie i dostaje jeszcze jedną szansę, aby wykonać swoją piosenkę w klasie. Ponadto Jax i Kit zostają przypisaniu razem do zespołu, czy jest to dobry pomysł na duet?


Co byście zrobili gdyby wasza najlepsza przyjaciółka lub najlepszy przyjaciel okazał się lepszy w czymś co oboje uwielbiacie? Wspieralibyście go i kibicowali mu, a może bylibyście zazdrośni? Szczególnie, że zaczynacie odczuwać, że wasze największe marzenie może się nie spełnić właśnie za sprawą kumpla od kołyski?


Na zajęciach tańca nauczycielka rozdziela uczniów w pory. Carly została przydzielona do Sashy, natomiast Vanessa jest razem z Jenną. W Carly wzbiera zazdrość o przyjaciółkę, a miarka przelewa się, gdy widzi, że Vanessa pokazuje nowej partnerce znajomy ruch taneczny, który razem wcześniej ćwiczyły. Choć Alya pierwszego dnia szkoły przezwyciężyła złośliwość Bianki, nie jest to koniec ataków na Alyę. Na pomoc dziewczynie przychodzi Scarlett, która próbuje pokazać Alyi, że nikt nie jest doskonały, nawet Bianka ze swoim pięknym głosem. Daje dziewczynie też kilka wskazówek, jak przezwyciężyć dokuczliwość Bianki. Natomiast Jax jest zazdrosny o specjalne traktowanie Milesa przez nauczyciela, do czego to może doprowadzić? Może do podsłuchiwania i donoszenia na znajomych?

ŹRÓDŁO: DISNEY.UK 


CZEKACIE NA NOWY SERIAL?

5 komentarzy:

 1. Nie bede ogladac, jedynie zdjecia nawet mi sie podobaja ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to czekam z niecierpliwością...

  OdpowiedzUsuń
 3. Fabuła jest ciekawa. Czekam na ten serial :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serial wydaje się fajny. :) Zobaczymy po premierze.

  http://karolsevillapoland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Fabuła jest całkiem ciekawa

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!