27.05.2017

[KONKURS] ZNAJDŹ SWOJĄ HISTORIĘ

[KONKURS] WYGRAJ WYJAZD DO LONDYNU!

Wygraj wycieczkę dla 4 osób (dwoje rodziców i dwoje dzieci w wieku 6-18 lat) do Londynu na spektakl teatralny inspirowany historią Aladyna. Przedstawienie będzie po angielsku, a w Londynie spędzicie cztery wspaniałe dni w wybranym przez siebie terminie od 17 lipca do 31 sierpnia 2017. Jedyne co wystarczy zrobić to zdjęcie! Tak, dokładnie: zrób zdjęcie inspirowane jednym ze swoich ulubionych seriali z Disney Channel i wygraj bilety!


Oto co musisz zrobić by wygrać. Zrób sobie zdjęcie ilustrujące dlaczego to właśnie Ty jesteś największym fanem swojego ulubionego serialu Disney Channel! Czy to może Biedronka albo Soy Luna? A może przypominasz któregoś z bohaterów seriali Disney Channel? Pokaż to nam za pomocą zdjęcia inspirowanego ulubionym serialem - postacią albo historią. Masz szansę wygrać wycieczkę dla całej rodziny do Londynu na spektakl Aladyn jako pierwszą nagrodę oraz laptop marki Dell jako drugą nagrodę. Nagrodzimy po jednym najlepszym zgłoszeniu! Znajdź swoją historię w Disney Channel i przyślij nam zdjęcie. Jaka jest Twoja historia?


Aby Twoja fotografia spełniała kryteria konkursu… upewnij się, że:
* Twoja fotografia jest dobrej jakości
* Twoja fotografia zwiera elementy ulubionego serialu lub jest stylizowana na jeden z seriali Disney Channel
* Możesz wybrać swój ulubiony serial, np. Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, Elena, Soy Luna, Jessie lub każdy inny!
* Zdjęcie może być zrobione w domu, w drodze do szkoły, lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu. Możesz być w przebraniu. Jak tylko chcesz!

Konkurs trwa od 26 maja do 19 czerwca 2017, a zdjęcia należy wysyłać logując się poprzez stronę Disney Channel (TUTAJ).

Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ. Zarówno bilety lotnicze, jak i pobyt w hotelu oraz bilety na przedstawienie są pierwszą nagrodą w konkursie. Osoba, która zajmie drugie miejsce zdobędzie laptopa marki Dell. Spraw swojej rodzinie niezapomniane wakacje i dużo frajdy! Koniecznie przeczytajcie również REGULAMIN!


Zachęcamy do zabawy!

5 komentarzy:

 1. Chyba wezmę udział. Szansę, że wygram są małe, ale zawsze warto spróbować :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy konkurs. Nagroda jest wspaniała bo kto by nie chciał pojechać do Londynu z całą rodziną i spędzić tam cudowne chwile. Zadanie konkursowe również nie jest dośc trudne do wykonania jednak wymaga dużej wyobraźni. Ja jednak nie biorę udziału, ale innym życze powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy konkurs, na pewno warty wzięcia w nim udziału.
  http://ludmi234.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!