NABÓR

SZUKAMY REDAKTORÓW!

Z każdym dniem zainteresowanie blogiem rośnie, a więc rosną też wymogi naszych czytelników. Nie damy rady pociągnąć nawału nowości ze świata Disneya na takim poziomie, jaki byśmy chcieli. A różnorodność zdań i opinii jest bardzo potrzebna, by urozmaicić bloga. Dlatego poszukujemy osób równie mocno zakochanych w produkcjach Disneya. Dla redaktora ważna jest umiejętność poprawnego i interesującego pisania, dobrej orientacji w temacie, na który pisze. Poszukujemy osób odpowiedzialnych i z chęcią współpracy. Na nowy post nie trzeba poświęcić dużo czasu, wystarczy godzinka tygodniowo (naprawdę nie trzeba więcej!) - dlatego liczymy na zwykłe zaangażowanie. Wystarczy nutka mobilizacji, by stworzyć coś naprawdę interesującego. Tematów jest naprawdę mnóstwo i dla każdego wystarczy. Poszukujemy redaktorów, dlatego stawiamy głównie na posty, opisy postaci, recenzje, newsy ze świata, tłumaczenia wywiadów, piosenek itp. Poszukujemy zarówno chłopców, jak i dziewczyn, wiek nie ma znaczenia! Liczą się umiejętności!

WYMAGANIE NR 1 - NAJWAŻNIEJSZE!
Obowiązkowo każdy z redaktorów musi napisać jeden post w tygodniu! Może być ich więcej, ale ten jeden musi pojawić się koniecznie. Gdy nie możemy, informujemy założycielkę bloga. Rozumiemy, że każdemu może coś wypaść: szkoła, rodzina, czasem zwykły brak weny, a my nie zmuszamy do pisania. Prosimy jednie o systematyczność i zaangażowanie. Nie tolerujemy olewania sprawy przez miesiąc czasu itp. Na blogu bawimy się, ale z głową! Zgłaszając się, zobowiązujesz się pisać jeden post w tygodniu! Dobrze się zastanów czy będziesz w stanie sprostać temu wymogowi!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij na krainadisneya@o2.pl próbny tekst z jakąś disneyowską nowością (jeśli wysyłasz np. przetłumaczony wywiad, pamiętaj podać źródło oryginału!). Do wiadomości koniecznie dodaj także list motywacyjny, wyjaśniający, dlaczego chcesz dołączyć do ekipy KrainyDisneya. Podaj w nim najważniejsze informacje o sobie, takie jak np. zainteresowania, wiek, ulubione produkcje, co lubisz robić w wolnym czasie itp. Nie zapomnij dodać, co chciałbyś robić, w czym czujesz się najpewniej i jakimi tematami chciałbyś się głównie zajmować! Powodzenia!