06.08.2017

[SOY LUNA] TINI W 2 SEZONIE "SOY LUNA"

[SOY LUNA] TINI JAKO GOŚĆ SPECJALNY!

W czerwcu 2017 zakończyła się emisja pierwszej części drugiego sezonu "Soy Luny" w Ameryce Łacińskiej. Do nas drugi sezon trafi dopiero we wrześniu, więc wiele emocji jeszcze przed nami. Natomiast teraz w sierpniu nasi latynoscy koledzy mogą już oglądać kolejne przygody Luny i jej przyjaciół. Wierzcie, że odcinki 40 i 41 będą szczególnie wyjątkowe dla wszystkich fanów na całym świecie, bowiem w serialu wystąpi Martina "Tini" Stoessel, którą znamy z fenomenalnej roli Violetty. Artystka zagra tam samą siebie i całkiem przypadkiem wpadnie na Lunę podczas kolejnych zawodów wrotkarskich. Okaże się, że Tini również wystąpi na konkursie, ale wcale nie na wrotkach - zaśpiewa jedną ze swoich piosenek w języku hiszpańskim. Jeśli jesteście ciekawi jej występu, to zapraszam dalej! Pamiętajcie, że drugi sezon "Soy Luny" po polsku rusza już 18 września 2017 na Disney Channel!

ZAPOWIEDŹ | KOMENTARZ OBSADY


PRZYGOTOWANIA DO NAGRAŃ


WYSTĘP TINI W "SOY LUNA"Kto nie może doczekać się występu Tini w serialu "Soy Luna"?
My czekamy z niecierpliwością!

5 komentarzy:

 1. Uwielbiam Tini i cieszę się, że będzie mogła zaprezentować się jako solistka. Na pewno dzięki niej odcinek 40 jak i 41 będą najwspanialsze! Oglądając występ, gdzie Martina reprezentuję swoją piosenkę "Ya hay nadie que nos pare" jestem pod ogromnym wrażeniem, a jako dodatek mogę dodać, że filmik z występu Stoessel zdobył 800 milionów wyświetleń w 5 godzin!

  OdpowiedzUsuń
 2. Akurat miałam to sczęście, i obejrzałam odcinek 41 po hiszpańsku, był świetny! A występ Tini, to rewelacja! Jestem pod ogromnym wrażeniem. To jak Martina zaprezentowała swoją piosenkę, cudo! Myślę, że każdy powinien obejrzeć jej występ w SL!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Tini, cieszę się że wystąpi w Soy Luna 2, nie n=mogę doczekać się premiery serialu w Polsce. Odcinek 41 oglądałam, podobał mi się, oprócz momentów z Tini to pocałunek Lutteo ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszyscy tu się cieszą, a ja... a ja nie wiem co o tym myśleć. Wiedziałam, że "Soy Luna" to serial twórców "Violetty", ale mam dość wciskania na siłę aktorów drugiej z telenoweli do pierwszej:/

  OdpowiedzUsuń
 5. karola stoessel9 stycznia 2018 11:10

  bardzo się cieszę że tini wystopi w serialu soy luny i będzie śpiewać swoją piosenkę

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!