09.08.2017

[BIZAARDVARK] JAKE PAUL ODCHODZI Z SERIALU!

[BIZAARDVARK] JAKE PAUL ODCHODZI Z SERIALU!

Od kilku tygodni na różnych social mediach aż huczy od plotek na temat rzekomego zwolnienia Jake'a Paul'a z obsady serialu "Bizaardvark". Teraz jednak wszystko stało się jasne, a artysta na swoim kanale YouTube zamieścił vloga z wyjaśnieniem dotyczącym zaistniałej sytuacji. Potwierdził, że zakończył współpracę z Disneyem przy serialu, ale nadal ma zamiar wspierać przyjaciół z planu oraz same działania Disneya. Ale dlaczego właściwie nie zobaczymy go już w roli zwariowanego Dirka?


Jake Paul był jedną z gwiazd serialu "Bizaardvark" przez ostatnie dwa lata. Mimo swoich ponad 20 lat na koncie, grał niekoniecznie inteligentnego 16-latka. Prywatnie prowadzi kanał na YouTube (ponad 9mln wyświetleń), gdzie kręci vlogi i dość kontrowersyjne filmiki, takie jak palenie ogniska w pustym basenie czy wspinanie się na jadące furgonetki. Oprócz tego nie grzeszy kulturalnym językiem i bardzo często porusza w swoich filmach treści o podłożu seksualnym. Nie jeden raz pojawił się na większej imprezie (np. rozdanie nagród czy przyjęcie charytatywne) w dziwnej oprawie, np. na gali Radio Disney Music Awards 2016 przejechał się po czerwonym dywanie na rowerze. Bo jak sam przyznał, to było całkiem w jego stylu.

Na czas współpracy z Disneyem nieco się uspokoił, w publikowanych treściach było już mniej wulgaryzmów, ale w końcu zaczął mieć dość uważania na to co mówi. Nie mógł pokazywać tego co chciał i zaczął być zupełnie innym człowiekiem. Przedstawiciele Disneya również mieli dość ciągłego stawiania Jake'a do pionu i po zakończonych zdjęciach do pierwszej części drugiego sezonu "Bizaardvark" wspólnie z kontrowersyjnym yutuberem podjęci decyzję o zakończeniu współpracy. Właśnie dlatego nie zobaczymy już Dirka w drugiej połowie drugiego sezonu... Polscy fani w dalszym ciągu czekają na ostatnie odcinki pierwszego sezonu...

W jednym ze swoich vlogów Jake wyjaśnia dokładnie, co wpłynęło na taką decyzję. Otóż przez większość czasu był pilnowany, musiał uważać na to, jak się wyraża i co sobą reprezentuje, aby dać jak najlepszy przykład młodzieży, która ogląda go w serialu Disney Channel. Jake ma dopiero 20 lat i nie mógł pokazywać tego kim jest naprawdę czy po prostu zabawić się po swojemu. Dodatkowo nie miał czasu na życie prywatne, na rozwój kanału, który tak wiele dla niego znaczył czy firmy, którą założył, bo większość dnia spędzał na planie. Wszystko co nagrywał na kanał, w czasie zdjęć do serialu, było kręcone po nocach, bo tylko wtedy miał czas. Jednak nie było to tym, co by chciał ponieważ, jak wiele razy powtarzał, wracał do domu kompletnie wyczerpany. Bardzo cierpiał też na tym jego związek z Eriką Costell.


Jake'owi z jednej strony spadł kamień z serca, a z drugiej będzie bardzo tęsknił za disneyowską rodziną z planu zdjęciowego. A w szczególności za swoim młodszym kolegą Ethanem Wacker'em (grającym Bernie'go), z którym najlepiej się dogadywał i traktował jak młodszego braciszka. Całą wypowiedź Jake'a możecie zobaczyć poniżej, zaczynając od minuty '6:25, gdzie youtuber otwiera się i mówi całkiem szczerze o swoich uczuciach.


Co myślicie o takim rozwoju zdarzeń?
Czy prawidłowo Jake musiał pożegnał się z Disneyem?

6 komentarzy:

 1. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Nie znałam dobrze Jake oraz nie miałam pojęcia o tym, że prowadził swój, własny kanał na YouTube. Myślałam, że niczego mu nie brakuje i nie cierpi z powodu kontraktu z Disney'em, jednak pozory mylą. Z jednej strony jestem bardzo zawiedziona bo nie wyobrażam sobie serialu bez niego, ale z drugiej strony rozumiem go i nie chcę by udawał kogoś kim nie jest oraz przez kręcenie serialu musiał rezygnować z wielu rzeczy jakie są dla niego bardzo ważne. Mam nadzieje, że teraz odżyje on, jego kanał jak i związek z Eriką. Życzę mu szczęści i liczę by nadal pamiętał o rodzinie jaką stworzył podczas nagrywania Bizaardvark.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam, że Jake nie będzie grał w drugim sezonie serialu. Nie wiedziałam, że prowadzi kanał na YouTubie. Wolę serial z nim. Mam nadzieję, że teraz będzie mu lepiej. Życzę mu jak najlepiej
  Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie spodziewałam się tego wszystkiego. Nie wiedziałam, że Jake ma kanał, ani nie wiedziałam, że ma taki charakter. Jestem bardzo ciekawa, jak potoczą się losy Bizardvark bez niego, ale to jego decyzja, w którą nie powinniśmy ingerować. Jest już dorosły, i sam podejmue decyzje o swoim życie, chociaż naprawdę nie wiem jak to dalej będzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię Bizardvark. Tego aktora nie znałam , bo jak mówię nie oglądam Bizardvark więc niech robi co chce.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem jakąś szczególną fanką serialu, ale mimo wszystko szkoda :/

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!