01.03.2017

[DISNEY CHANNEL] RAMÓWKA | MARZEC 2017

[DISNEY CHANNEL] RAMÓWKA | MARZEC 2017

Uwaga, wielkimi krokami zbliża się koniec pierwszego sezonu serialu "Soy Luna"! Już pod koniec marca zobaczymy finałowy odcinek, w którym wszystko stanie się jasne! Oprócz tego na ekrany Disney Channel trafią dwie nowe serie: opowieść o zabawnych animowanych  chomiczkach w serii "Zhu Zhu", a także historia opowiadająca perypetie dzieciaków zamieszkujących wyjątkowy hotel w "The Lodge"! Nie przegap nowych odcinków swoich ulubionych seriali tylko na Disney Channel!

SOY LUNA | NADCHODZI WIELKI FINAŁ!


Przed Luną masa trudnych wyborów! Dopiero zaczęła chodzić z Simonem i bardzo jej na nim zależy. Niestety coraz wyraźniej dociera do niej, że jej serce bije dla kogoś innego. Nastolatka jednak boi się stracić najlepszego przyjaciela. Na dodatek jest jeszcze wredna Ambar, która za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się jaką tajemnicę skrywa główna bohaterka na temat FelicityForNow. Czy przyjaciele z wrotkowiska dowiedzą się prawdy? Wielkimi krokami zbliża się również Międzynarodowy Konkurs Wrotkarski - czy Luna będzie mogła wystartować w głównym składzie? Moc nieprzewidzianych zwrotów akcji, goście specjalni, nowe piosenki i tańce na wrotkach. A to wszystko zbliża nas do wielkiego finału, do ostatniego odcinka pierwszego sezonu, który zobaczymy już 23 marca 2017!

PREMIEROWE ODCINKI: 1, 2, 6-9, 13-16, 20-23 MARCA 2017 O GODZ. 19:30;


ZHU ZHU | NOWOŚĆ OD 13 MARCA 2017 O GODZ. 17:30


Ośmioletnia Frankie mieszka w Anytown, razem ze swoją mamą, tatą oraz czterema gadającymi, niezwykłymi chomikami: Pipsqueak, Panem Squiggiesem, Num Numsem i Chunkiem. Pomysłowa Frankie i jej zwierzaki wyruszają na wspólne przygody, niejednokrotnie wpadając w poważne tarapaty. Na szczęście bohaterowie działając razem potrafią znaleźć wyjście z każdej, nawet trudnej sytuacji.

PREMIEROWE ODCINKI: 13-17, 20-24 MARCA O GODZ. 17:30;


THE LODGE | NOWOŚĆ OD 27 MARCA 2017 O GODZ. 19:00


Skye musi poradzić sobie z codziennymi stresami życia nastolatki oraz zintegrować się z grupą nastolatków, którzy mieszkają i pracują w hotelu. Ale oprócz nowych przyjaciół dowiaduje się też, że są obok osoby, które ie mają dobrych intencji wobec niej i jej ojca. Kolejnym szokiem dla Skye jest odkrycie, że ojciec planuje sprzedać hotel. Dziewczyna zdążyła się już emocjonalnie przywiązać do tego miejsca, a także posiada wiele cennych wspomnień związanych z tym miejscem i z jej mamą. Jej matka wychowała się w tym miejscu, dlatego chciałaby zachować wszystko w pamięci. Z tego powodu postanawia przekonać ojca, aby nie sprzedawał hotelu.

PREMIEROWE ODCINKI: 27, 28, 29, 30, 31 MARCA 2017 O GODZ. 19:00;


K.C. NASTOLETNIA AGENTKA


PREMIEROWE ODCINKI:
4, 11, 18, 25 MARCA 2017
O GODZ. 11:30;

DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT


PREMIEROWE ODCINKI:
4, 11 MARCA 2017
O GODZ. 11:55;

BIZAARDVARK


PREMIEROWE ODCINKI:
18, 25 MARCA 2017
O GODZ. 11:55

11 komentarzy:

 1. Osobiście, ja nie mogę się doczekać K.C. Nastoletniej Agentki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niby nie oglądam Disney Channel od lat, ale mam wrażenie, że pod względem treści ich ramówka nie zmieniła się wcale :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się doczekać nowych odcinków Dziewczyna poznaje świat! ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać Soy Luny !

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno będę oglądać "Soy Lune" i długo wyczekiwany przeze mnie serial, czyli "The Lodge"!

  OdpowiedzUsuń
 6. Też długo wyczekiwałam The Lodge i w końcu się doczekałam, jeszcze trochę mniej niż miesiąc.:-D

  OdpowiedzUsuń
 7. Najbardziej czekam na Soy Lunę i Dziewczyna Poznaje Świat <3

  OdpowiedzUsuń
 8. jak ludzie mogą czekać na dziewczyna poznaje swiat, skoro to już leci na DC od 2 miesięcy?!

  OdpowiedzUsuń
 9. Super post ♥ Jestem bardzo ciekawa czy w kwietniowej ramówce wyemitują w końcu ''Alexa i spółkę 3'' :p

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!