28.05.2016

[SOY LUNA] ODCINEK 6

[SOY LUNA] ODCINEK 6

Teraz kiedy przy Lunie jest Simon, dziewczyna promienieje radością. Jednak Ambar coraz bardziej chce uprzykrzyć jej życie, a do tego, samej Lunie zaczyna przeszkadzać fakt, że Ambar i Matteo tak otwarcie pokazują, że są parą. Czyżby ktoś był zazdrosny? Do tego Matteo nazywa Lunę tchórzem, bo nie zgłosiła się ona jeszcze do konkursu tańca na wrotkach. Czy Luna da się sprowokować? Zabaczymy! Nowe odcinki ,,Soy Luny'' możemy oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 na Disney Channel!

Zazdrosna Ambar o występ Luny i Simona, szybko wkracza na scenę razem z Matteo i wygania z niej Lunę. Śpiewają piosenkę ,,Mirame a mi’’, która wychodzi im wspaniale. Simonowi bardzo spodobał się głos Ambar, jednak wypytuje przyjaciółkę o więcej informacji. Luna przyznaje, że jest to córka chrzestna kobiety, za sprawą której razem z rodziną musiała przenieść się do Buenos Aires, a także Ambar to ta sama dziewczyna co wrzuciła ją do basenu. Po skończonym występie Ambar całuje Matteo, co wywołuje niespodziewaną reakcję u Luny, która wiedząc, że są parą, jest tym faktem zaskoczona. Dzieli się tym z Simonem, który stwierdza, że Luna za bardzo się przejmuje Matteo. Chcąc zmienić temat Luna wypytuje przyjaciela o podróż, a także o sprawy wiązane z praca. Somin nie wiem gdzie ma się zatrzymać, więc Luna wpada na pewien pomysł. 


W tym samym czasie Nina, słucha muzyki w szatni, gdzie pojawiają się Matteo i Gaston. Rozmawiają o zakładzie, w którym Matteo miał umówić się z Luną. Jednak rozmowa schodzi zaraz na temat konkursu tańca na wrotkach. Gaston nie chce zapisać się z Delfie, ponieważ dziewczyna mu się nie podoba i nie widzi ich razem w konkursie. Nina natomiast ściąga słuchawki i przysłuchuje się rozmowie. Niespodziewanie Gaston wchodzi pomiędzy szafki i wpada na Ninę, która udaje, że nic nie słyszała. Upada jej książka, którą jak się okazuje Gaston wcześniej czytał i chciał zagadać dziewczynę co o niej myśli. Nina jednak wystraszona ucieka. 

 

Luna zakrada się z Simonem do domu. Nie chcą aby ktoś ich przyłapał. Jednak ich szczęście nie trwa długo, bo zaraz nadchodzi mama Luny. Simon szybko chowa się za szafki, a Luna próbuje odwrócić uwagę kobiety. Próbuje pozbyć się mamy, dlatego w tym celu okłamuje ją, że po drodze do domu wpadła w kałużę. Prosi aby Monica przyniosła jej kapcie z pokoju. Kiedy wychodzi, przyjaciele szybko próbują się wymknąć, jednak im się to nie udaje. Luna chowa Simona do schowka. Namawia mamę, aby zrobiła jej przekąskę do jedzenia, a kiedy kobieta się odwraca Simon szybko wychodzi na zewnątrz. Zaprowadza Simona do szopy na rupiecie. Przyjaciel nie chce żeby dziewczyna z jego powodu miała problemy, jednak Luna zapewnia go, że wszystko jest w porządku. Pokazuje Simonowi gdzie co jest, a na koniec przytula przyjaciela i życzy mu dobrej nocy. Chłopak jest Lunie niezmiernie wdzięczny za wszystko co dla niego robi. 


Nina tym czasem je kolacje ze swoją mamą. Kobieta wypytuje córkę o nową przyjaciółkę oraz o tor wrotkarski. Dziewczyna jednak wciąć nie wie co zrobić z informacją, którą podsłuchała od Ambar, Delfi i Jazmin. Próbuje podpytać się swojej mamy, co kobieta zrobiłaby w takiej sytuacji. Mama Niny radzi jej, aby najpierw dokładnie się upewniła co dokładnie usłyszała, a następnie zaczęła w tym kierunku działać. 

Następnego dnia Luna przynosi Simonowi śniadanie do szopy, jednak wpada tam na swojego tatę. Nie wiedząc jak się wytłumaczyć, dziewczyna mówi, że chciała zjeść z nim śniadanie. Kiedy wychodzą z szopy . W tym samym czasie Rey odwiedza hospicjum, aby dowiedzieć się kto pracuje i aktualnie przebywa w ośrodku. Tino i Cato wpadają na pomysł, że będą szpiegować rodzinę i pracowników Sharon Benson, próbując wyjść z pracy mijają się z Reyem. 


W szkole Delfie, Jazmin oraz Ambar przeglądają nagrania wrzucone przez dziewczyny na stronę ‘’Stylu i Szyku’’. Ambar zachwyca się swoim występem, ale kiedy dowiaduje się, że dziewczyny również zamieściły występ Simona i Luny wpada w złość. Jazmin głośno zastanawia się, czy Luna i Simon są parą, ponieważ bardzo spodobał się jej chłopak, jednak milknie gdy Delfie i Ambar zaczynają krzywo na nią patrzeć z tego powodu. Do dziewczyn podchodzi Nina, która informuje, że przygotowała kilka tematów do swojego pierwszego reportażu do bloga, jednak pomysły nie podołają się dziewczynom. Zamiast tego Ambar proponuje, aby przeprowadzić wywiad z Niną, która opowie na wizji o sobie, na co dziewczyna proponuje jednak, aby to ona przeprowadziła wywiad z Delfie i Jazmin, które opowiedziały by o wszystkich swoich sekretach. Nico, Perdo i Simon zakładają razem zespół. 


W tym samym czasie do Jim podchodzi Ramiro, proponując, aby wspólnie zapisali się na konkurs tańca na wrotkach. Jim nie chce z nim tańczyć, dlatego ratując się, okłamuje chłopaka, że ma już partnera, którym jest Nico. Luna i Nina rozmawiają w szatni. Dziewczyna denerwuje się swoim pierwszym wywiadem. Luna pociesza przyjaciółkę i dodaje jej otuchy. Nachodzi Simon, a Nina idzie do dziewczyn. Przyjaciel chwili się Lunie, że został nowym członkiem zespołu. Rozmowę przerywa im Matteo, który kompletnie ignoruje Simona i zaczyna namawiać
Lunę do wzięcia udziału w konkursie tańca na wrotkach. Tymczasem Tino i Cato śledzą Amandę, ponieważ myślą, że jest ona Sharon Benson. Gdy kobieta ich zauważa podchodzi do nich i zaczyna okładać ich torebką. Mężczyźni uciekają, a oburzona kobieta zostaje sama na ulicy. 

Luna wraca do domu z Simonem. Rozmawiają w kuchni o wrotkach i umiejętnościach dziewczyny. Jednak rozmowę przerywa im Ambar, która szuka Luny. Simon szybko chowa się za szafkami, aby Ambar ich nie nakryła….

5 komentarzy:

 1. Ambar i Matteo świetnie zaśpiewali. Jestem ciekawa czy ktoś przyłapie Simona i Lune :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, wykonali kawał świetnej roboty :) Poczekamy i zobaczymy, czy naszym przyjaciołom uda się utrzymać w sekrecie obecność Simona ;)

   Usuń
 2. Gdy przegapię jakiś odcinek Soy Luny, wiem przynajmniej, że mogę polegać na waszych streszczeniach <3 Dziękuję za aktywność redakcji <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne streszczenie odcinka! Nie oglądałam go a doskonale dzięki niemu wiem co się wtedy działo ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne streszczenie odcinka ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!