16.05.2017

II NABOR NA REDAKTORA

OFICJALNY NABÓR NA REDAKTORA!

Otwieramy kolejny nabór na nowych redaktorów! Z każdym miesiącem mamy coraz więcej czytelników, dlatego też ich wymagania ciągle rosną. A celem bloga jest spełnić życzenia każdego z odwiedzających, tak aby każdy z nich znalazł - wśród natłoku postów - coś dla siebie. Disneyowskich tematów jest całe mnóstwo, w kilka osób nie jesteśmy w stanie ich wszystkich ogarnąć, dlatego właśnie rozpoczynamy poszukiwania nowych pomocników! Zainteresowany? Czekamy właśnie na Ciebie!


Chcemy poszerzać horyzonty i pisać o wszystkim, co interesuje naszych czytelników, dlatego weźmiemy pod uwagę tylko najbardziej poważne zgłoszenia. Potrzebujemy długotrwałej pomocy, więc jeśli masz zamiar tylko spróbować, to od razu daj sobie spokój. Dołączając do naszej redakcji musisz być pewny! Na KrainieDisneya rządzi jedna zasada: każdy redaktor musi napisać w ciągu 7 dni tylko (lub aż - zależy od podejścia) jeden post! Oczywiście można więcej, ale trzeba pamiętać, że ten jeden musi się pojawić. Staramy się być systematyczni, dokładni, odpowiedzialni, a przy tym także świetnie się bawić! Nadal chcesz do nas dołączyć?

Dzięki pisaniu postów poprawiasz umiejętność łączenia słów w zdania, rozwijasz swoją kreatywność, stopniowo uczysz się html (przy którym na bieżąco pomaga założycielka bloga, jeśli redaktor ma trudności), zyskujesz nowych znajomych, a najważniejsze, że dobrze się bawisz, bo piszesz o tym, co kochasz. Fajnie, prawda?

ZGŁOSZENIE

1. Napisz e-mail o temacie NABÓR, który wyślesz na krainadisneya@o2.pl i w którym umieścisz poniższe informacje:
 • Przedstaw się: podaj imię, nick oraz wiek.
 • Kilka słów o sobie: co lubisz robić, jak spędzasz wolny czas, ile jesteś w stanie poświęcić czasu na bloga w roku szkolnym, czym się interesujesz itp. 
 • Masz własnego bloga lub piszesz już na jakimś jako redaktor? Podaj adres.
 • Dlaczego chcesz do nas dołączyć?
 • Koniecznie podaj kontakt do siebie na jakimś portalu społecznościowym jak facebook, snapchat, twitter, instagram - gdzie możemy się z tobą łatwo kontaktować?
2. Napisz próbny post na dowolny temat. Musi być wyczerpujący i ciekawy. Wybierz temat, napisz post i umieść go w NOTATNIKU. Następnie dołącz do wiadomości e-mail jako załącznik.

3. To tyle. ;) Teraz musisz czekać na naszą odpowiedź. Z autorami najciekawszych zgłoszeń skontaktujemy się przez e-maila i dogadamy szczegóły przyjęcia na redaktora. Wybrane osoby będą mogły zacząć pisanie postów już od zaraz, bez potrzeby czekania na zakończenie naboru.

ZAKOŃCZENIE NABORU: DO ODWOŁANIA!


Ile osób wybierzemy?
Wszystkie, które pokażą nam, że są kreatywne!
Im więcej zdolniejszych, tym lepiej! ;) 
Czekamy!!! 

15 komentarzy:

 1. Polecam wszystkim dołączyć, ponieważ to najlepszy blog, na który udało mi się trafić. Cudowny klimat, przyjaźń i pasja - to Kraina Disneya. Zachęcam do pisania zgłoszeń i dołączenia do naszej rodzinki! 😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście że się zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że szukacie kogoś do pomocy na blogu. Ja niestety ale nie zgłaszam ponieważ nie nadaje się zbytnio na redaktorkę, ale innym życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam takiena pytanie odnośnie konkursu na kalendarz z Soy Luna, kiedy będą wyniki? Bo miały być 21.03

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę wszystkim powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę powodzenia wszystkim!

  OdpowiedzUsuń
 7. W artykule znalazł się wpis "Napisz próbny post na dowolny temat". Czy to oznacza, że zgłaszając się na redaktora, mogę na próbę zamieścić wpis np. o odzyskiwaniu danych z dysku twardego albo wymianie modułów pamięci z laptopa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zapominajmy, że jest to blog o Disneyu i czytelnicy raczej chcieliby czytać posty właśnie na ten temat. Dlatego posty próbne powinny być mimo wszystko nawiązujące do Disneya. ;)

   Usuń
 8. Chętnie bym się zgłosiła, ale niestety mam zbyt dużo zajęć. Może przez wakacje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ktoś wie, dlaczego Tary nie ma w nowym sezonie Evermore?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doczekasz się i Tary xD Spokojnie ;)

   Usuń
 10. Życzę powodzenia wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajnie, że pojawi się ktoś nowy, świeży to naprawdę zrobi dobrze blogowi :)
  Zapraszam do mnie: http://swiatwedlugidoli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!