31.03.2017

[DISNEY CHANNEL] RAMÓWKA | KWIECIEŃ 2017

[DISNEY CHANNEL] RAMÓWKA | KWIECIEŃ 2017

W kwietniu zrobimy sobie małą powtórkę najnowszych seriali dla podsumowania i przypomnienia - zobaczymy wszystkie najpopularniejsze w ostatnim czasie serie w kilkugodzinnych maratonach, a także kontynuacje przygód znanych już bohaterów. Będzie masa śmiechu, zabawy, wspomnień i łez. A wszystko to zaczniemy już przed świętami Wielkanocnymi! Koniecznie zobaczcie, co kryje kwietniowa ramówka Disney Channel! Ten miesiąc będzie takim małym wyciszeniem przed tym, co ma przyjść do nas już maju - bądźcie gotowi!

AKTUALIZACJA 5.04.2017 | UZUPEŁNIONO RAMÓWKĘ O NOWE INFORMACJE!

MARATON "BIZAARDVARK" | 14 KWIETNIA 2017 GODZ. 10:00 - 15:00


Dwie najlepsze przyjaciółki Paige (Olivia Rodrigo) i Frankie (Madison Hu) piszą zabawne piosenki, nagrywają śmieszne video i umieszczają je w internecie. Prowadzą kanał o nazwie Bizaardvark, który ma już ponad 10,000 widzów. Dziewczyny wkrótce otrzymują propozycje z profesjonalnej wytwórni i z każdym kolejnym dniem robi się o nich coraz głośniej. Doskonalą swoje umiejętności, wpadają na kolejne zwariowane pomysły, a dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół, starają się zdobyć jeszcze większą popularność swojego kanału w internecie. Bizaardvark powstało od połączenia dwóch słów: Bizzare (dziwaczny, pokręcony) i Aardvark (nazwa jednego z gatunków mrówkojada).

MARATON "BIZAARDVARK"
JUŻ 14 KWIETNIA 2017 OD GODZ. 10:00 TYLKO NA DISNEY CHANNEL!


MARATON "ELENA Z AVALORU" | 15 KWIETNIA 2017 GODZ. 8:00 - 15:00


Księżniczka Zosia odkrywa, że w jej amulecie uwięziona jest inna księżniczka. Dawno temu rodzice Eleny zostali zgładzeni przez złą czarownicę Shuriki, a całe królewstwo podbite. Elena, nie mogąc patrzeć na zbliżające się nieszczęście, dzielnie stawia czoła wiedźmie. Niestety w wyniku tego aktu odwagi zostaje wchłonięta przez amulet Avaloru i więziona w nim przez 41 lat. Wiele lat później Zosia odkrywa prawdę na temat swojego klejnotu. Wkrótce odnajduje sposób na uwolnienie księżniczki i pomaga jej wrócić do zaklętego Królestwa Avalor, aby odbić je z rąk złej czarownicy.

MARATON Z ELENĄ Z AVALORU
JUŻ 15 KWIETNIA 2017 OD GODZ. 8:00 TYLKO NA DISNEY CHANNEL! 
ODCINEK SPECJALNY "ELENA I SEKRET AVALORU" O GODZ. 15:00.


MARATON "BIEDRONKA I CZARNY KOT" | 16 KWIETNIA 2017 GODZ. 9:50 - 15:30

Marinette wydaje się być zwykłą licealistką, ale pozory mylą… Bo tak naprawdę prowadzi podwójne życie. Kiedy nie tonie w marzeniach o Adrienie, w którym się skrycie podkochuje, jest super bohaterką, Biedronką. Nie wie jednak, że Adrien też coś ukrywa — jego drugie wcielenie to Czarny Kot. Bardzo niezależna Biedronka i zbyt pewny siebie Czarny Kot, nie znając prawdy o sobie nawzajem, realizują swoje misje, a ich drogi raz po raz się krzyżują. Czy nastolatkowie dowiedzą się, kim są naprawdę?

MARATON Z BIEDRONKĄ I CZARNYM KOTEM
JUŻ 16 KWIETNIA 2017 OD GODZ. 9:50 TYLKO NA DISNEY CHANNEL!


MARATON "RODZINKA OD ŚRODKA" | 17 KWIETNIA 2017 GODZ. 9:50 - 15:00


Serial opowiada perypetie 12-letniej Harley Diaz mieszkającej wraz z rodziną w Massachusetts. Rodzina składa się z rodziców i siedmiorga dzieci. Główna bohaterka Harley jest środkowym, czwartym dzieckiem. Życie w tak dużej rodzinie nie należy do najłatwiejszych i najbardziej uporządkowanych, ale zapewnia niesamowite przygody, a także dostarcza wiele satysfakcji na co dzień, o czym widzowie dowiedzą się oglądając tę pełną humoru serię. Produkcja ta jest jedną z najnowszych aktorskich ze studia Disneya, jednak zarazem całkowicie odmienna niż  dotychczasowe, które mogliśmy oglądać. Główna bohaterka bardzo często zwraca się bezpośrednio do widza, przedstawiając swój punkt widzenia danej sytuacji, dzięki temu możemy poznać także jej myśli i uczucia.

MARATON "RODZINKA OD ŚRODKA"
JUŻ 17 KWIETNIA 2017 OD GODZ. 9:50 TYLKO NA DISNEY CHANNEL!


NOWY SEZON "ALEX I SPÓŁKA" | 24 KWIETNIA 2017 GODZ. 19:00


Właśnie rozpoczyna się kolejny rok nauki w Instytucie Melshera, gdzie przyjaźń między grupą głównych bohaterów bardzo się rozwija. Emma i Christian czują się szczęśliwi od kiedy wyznali sobie prawdziwe uczucia. Natomiast związek Alexa i Nicole zostaje wystawiony na wielką próbę. Nicole chce porzucić marzenie o wspólnym zespole, ponieważ uważa, że to nie jest jej prawdziwa droga. Alex natomiast marzy o nagraniu profesjonalnej płyty z całym zespołem. Dwójka ta wkrótce przestaje się dogadywać, a między nimi zaczyna mącić Clio. Nowa uczennica jest samotniczką, nie lubi się angażować w jakiekolwiek znajomości, posiada swój własny styl i ma zawsze własne zdanie. Można powiedzieć, że nieco przypomina Nicole, co od razu zauważa Alex, dlatego próbuje się do niej zbliżyć. Między tą dwójką bardzo szybko rodzi się nić porozumienia. Clio z każdą chwilą zaczyna coraz bardziej ufać Alexowi, a jemu bardzo fajne spędza się czas z nową koleżanką. Ale czy Alex zapomni o Nicole? Na dodatek w grupie pojawia się kolejny problem, ponieważ Emmę dopadają duszności, ból gardła, aż wreszcie traci głos, co niestety uniemożliwia zespołowi nagranie płyty. Linda również nie ma zamiaru odpuścić i już szykuje kolejne intrygi...

NOWY SEZON "ALEX I SPÓŁKA"
JUŻ 24 KWIETNIA 2017 O GODZ. 19:00 TYLKO NA DISNEY CHANNEL!


THE LODGE


PREMIEROWE ODCINKI:
3-7 KWIETNIA 2017
O GODZ. 19:00;


K.C. NASTOLETNIA AGENTKA


PREMIEROWE ODCINKI:
1, 8 KWIETNIA 2017
(SOBOTY) O GODZ. 11:30;


BIZAARDVARK


PREMIEROWE ODCINKI:
1, 8, 22 KWIETNIA 2017
(SOBOTY) O GODZ. 11:55;PRZYJACIÓŁKI OD CZASU DO CZASU


PREMIEROWE ODCINKI:
22, 29 KWIETNIA 2017
(SOBOTY) O GODZ. 11:30;ELENA Z AVALORU


PREMIEROWE ODCINKI:
29 KWIETNIA 2017
(SOBOTY) O GODZ. 10:30;ERA RONKÓW


PREMIEROWE ODCINKI:
10-14, 17-21 KWIETNIA 2017
O GODZ. 17:15;

6 komentarzy:

 1. Z wszystkich wymienionych wyżej seriali oglądam tylko The Lodge. Szkoda, że w kwietniu nie będzie 3 sezonu Alexa i Spółki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super , najbardziej czekam na The Lodge :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będą nowe odcinki The Lodge ale super, już się martwiłam że w tym tygodniu dadzą powtórki a dopiero w przyszłym nowe odcinki a tu taki zaskok.:-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post! Już nie mogę się doczekać ramówki kwietnia ponieważ jest cudowna. Bardzo czekam na maraton Biedronki oraz premierwych odcinków Nastoletniej agentki

  OdpowiedzUsuń
 5. PRAWIE WSZYSTKIE OGLĄDAM TE SERIALE

  OdpowiedzUsuń

ZACHĘCAMY DO UDZIELANIA SIĘ W KOMENTARZACH!